všetko o plavkách na sezónu 2018

Aké plavky vybrať k mojej postave

A my vám pomôžeme pri výbere tých správnych plaviek, ktoré z vás spravia hotovú kráľovnú pláže.
 

Malé prsia, široké boky


Tento nekonfekčný typ postavy je určite bremenom pre mnohé dámy, ktoré sním bojujú pri výbere akéhokoľvek oblečenia. Nie každý obchod je ochotný sa stotožniť s tým, že nie všetky sme dokonalo súmerné a odmietajú možnosť kombinácie horného a dolného dielu. No práve to je pre vás riešením. Ak disponujete malými košíčkami skúste vsadiť na vrchný diel trojuholníkového tvaru. Taktiež sa nehanbite ani výrazného riasenia, horizontálnych pruhov či volánikov.

Všetko toto pomôže opticky zväčšiť váš dekolt, bez umelých vypchávok. Vyvarujte sa však tmavej farbe, o ktorej je známe, že zoštíhľuje, preto sa hodí viac na spodnú časť tela. Ak si už nájdete perfektnú podprsenku, skúste ju skombinovať s vysoko krojenými nohavičkami, ktoré opticky predĺžia nohy a dokonale ich zoštíhlia.Plný dekolt


Mnohé ženy by doslova zabíjali len preto, aby sa im prsia zväčšili hoc len o jedno číslo, no dámy, ktoré okúsili chuť bohatého poprsia len nechápavo krútia hlavou. Nie je všetko také ružové ako sa zdá. Veľké prsia sú problémom najmä pri športovaní, výbere topov, podprseniek, plaviek. Pri výbere vrchného dielu plaviek jednoznačne nezabúdajte na kostice. Sú síce nepohodlné, ale spevnia vaše prsia a predídu možným trapasom. Dobrou voľbou je taktiež zapínanie vzadu za krkom.
 

Bacuľky


Ženy, ktoré majú o pár kíl viac, než by si priali, taktiež nemusia zúfať. Stačí siahnuť po inej alternatíve než sú bikiny. Ideálne sú celé plavky, ktoré telo tesne obopnú, napnú a zakryjú malé nedostatky. Opäť je veľmi dobré zvoliť tmavú farbu. Ak vám však celé plavky pripomínajú nemilosrdný plavecký výcvik zo základnej školy, vyskúšajte Tankini. Sú to bikiny, no vrchný diel má podobu tielka. Ten dokonale zakryje nedokonalosti na brušku a vy sa budete cítiť pohodlne a krásne.