všetko o plavkách na sezónu 2018

Plavky pre moletky

Nech zodvihne ruku tá, ktorá sa ani raz neposťažovala na svoju postavu. Žiadna sa nehlási, však? Samozrejme, zvláštne stvorenia, ktoré spoločnosť nazýva ženy, sa preslávili tým, že dokážu nájsť chybu aj tam, kde sa žiadna nenachádza. Stojíme pred zrkadlom, mračíme sa na seba a pozorujeme tie ukrutné chyby, ktoré nás tak sužujú.

Pre iný pár očí sú neviditeľné, no my sa nedokážeme sústrediť na nič iné, len na tie malé nedostatky. Vymýšľame rôzne techniky ako ich zamaskovať, aby naše sebavedomie už viac netrpelo a musím uznať, že dnešná doba nám poskytuje mnoho možností ako s chybičkami krásy bojovať a zvíťaziť.

Najhoršie chvíle nastávajú najmä v lete, keď sa musíme vzdať  toho super čierneho roláku, ktorý nám robil tak úžasnú postavu a obliecť si plavky, ktoré odhaľujú viac než by sme vo viacerých prípadoch chceli. Najmä dámy, ktorým bolo nedelené to kilečko navyše si s tým lámu hlavy. Nemusíte však zúfať. V tomto článku spoločne rozoberieme plavky, ktoré sa hodia najmä pre moletky.

Každá ženská postava je iná, jedinečná. Preto musíme dávať extra pozor pri výbere oblečenia, plaviek obzvlášť. To, čo sedí vašej kamarátke, ktorá má rovnakú veľkosť ako vy sama, ešte neznamená, že to bude sedieť aj vám. Možno máte menšie bruško, no širšie stehná. Alebo vás trápi skôr to kilečko navyše na brušku. Teraz sa už obávať nemusíte, pretože dokážete nájsť rozličné plavky, ktoré vám s týmto problémom pomôžu a zároveň sa stále budete cítiť sebavedome a sexy.
 

Tankiny


Ideálne riešenie! Neláka vás predstava celých plaviek? Cítite sa, akoby vám to uberalo z vašej ženskosti? Preto neváhajte a siahnite práve po tomto dokonalom riešení. Tankiny sú dvojdielne plavky, ktorých horný diel má podobu tielka. Pružný materiál stiahne a zakryje presne tie veci, ktoré zamaskované majú byť a v kombinácii s tmavšou farbou fungujú priam fantasticky.

Opäť sa budete na pláži cítiť sama sebou a nebudete sa musieť obávať, či vám niekde náhodou nevytŕča niečo, čo by nemalo. Zároveň sú aj nesmierne pohodlné a to je predsa to hlavné, alebo nie?


Tankiny zelené astratexČierne tankiny leto 2017Kvietkované tankiny astratex

 

Celé, jednodielne plavky


A vraciame sa ku klasike. Plavky, ktoré nie sú každou ženou veľmi obľúbené. To však nemení nič na tom, že si v poslednej dobe prerezávajú cestu opäť na vrchol módneho rebríčka a v dobrom strihu s dobrou farebnou kombináciou, dokážu urobiť väčšie veci, než samotné dvojdielne plavky. Riešením sú najmä pre moletky.


Tvarujúce plavky BonprixPlavky pre moletky 2017Plavky pre moletky so strapcami


Dámy s plnšími krivkami, pre ktoré je výber plaviek obzvlášť náročný, si už hlavu viac lámať nemusia. V obchodoch, či na internete už dokážete nájsť rôzne prevedenia jednodielnych plaviek, vďaka ktorým opäť získate sebavedomie na pláži. Myslím, že ani nemusím vravieť, aký efekt vytvárajú. Stiahnu a vyformujú celú vašu postavu a ešte k tomu budete vyzerať aj super sexy.

Čo viac si priať?  Ideálom sú však celé plavky, ktoré sú ešte zo spodnej strany podšité sťahovacím úpletom a spolu s hrubšími ramienkami urobia hotové divy. Veľkým pomocníkom sú tmavé farby, ak však tie veľmi v láske nemáte, nevadí. Skúste pozdĺžne pásiky, ktoré postavu opticky zoštíhľujú.


Dvojdielne plavky s vyšším pásom


Ani jedna z vyšších uvedených možností vás nezaujala? Napriek malým nedostatkom na vašej postave sa nechcete vzdať dvojdielnych plaviek? Aj  pre vás, milé dámy, sme našli riešenie. Tým sú plavky, ktorých spodný diel má vyvýšený pás. Ten dokonale maskuje väčšie bruško, zadok a celej postave dodá súmernejšiu podobu.


Dvojdielne řužové plavky pre moletky astratex 2017Dvojdielne plavky pre plnšie tvary pre leto 2017Čiernobiele plavky pre moletky