všetko o plavkách na sezónu 2018

Pánske plavky

Svet módy sa zväčša označuje za čisto ženskú záležitosť, no v tomto prípade si dovolím namietať. Móda sa výrazne dotýka aj mužského pokolenia a teraz buďme k sebe úplne úprimné, ktorej z nás sa nepáči dobre oblečený muž? Asi žiadnej, však? Mnohý z milých pánov módu veľmi nerieši.

Nakúpia si kúsky, ktoré sa im na prvý pohľad zapáčia a sú s tým spokojní, no určite sa medzi nimi nájdu aj výmyselníci s citlivejším zmyslom pre módu. Tento článok bude trošku odlišnejší od tých predošlých, pretože sa ideme spoločne pozrieť do sveta mužských plaviek.  Ako si vybrať správne plavky? Aký strih? Farbu? Na všetky otázky starostlivo odpovieme.
 

Šortky


Šortkové plavky pre pánom v poslednej dobe zožali obrovský úspech a práve po tomto strihu mnoho pánov siahne, keď si ide vyberať plavky na letnú sezónu. Musíme uznať, že nežnejšie pohlavie je s týmto výberom nadmieru spokojné. Muž v takýchto plavkách vyzerá uvoľnene, akoby si len z gauča odskočil zahrať na pláž volejbal.

Modré šortky s kvetmiŽlté pánske plavkyRužové pánske plavky


Mnohých mužov však trápi ich materiál. Tým, že majú podobu šortiek, po namočení sú ťažšie, horšie schnú a preto vás nepríjemne chladia. Ak napriek tomu chcete skúsiť takýto strih, skúste sa vyhnúť šušťákovému materiálu, ktorý k tomu všetkému ešte aj nepríjemne šuští. Vyskúšajte látkové prevedenie týchto plaviek.
 

Slipové plavky


Ďalšia kategória v našom malom rebríčku. Taktiež veľmi obľúbený strih plaviek pre pánov,  najmä vďaka pohodlnosti, ktorou sú príznačné. Nezavadzajú, ľahko schnú a výborné sa v nich pláva, vďaka elastickému materiálu. Vyzerajú elegantnejšie a možno preto sa tak rozmohli vo svete mužskej módy.

Modré pánske plavky slipového strihuModro biele pánske plavkyModré plavky slipy


Po menšej pauze, ktorú si dopriali, sa opäť rozmohli a ich popularita stúpa závratnou rýchlosťou. Určite vrelo  odporúčam, ak  máte radi práve jednoduchosť a pohodlie, vôbec neváhajte a siahnite práve po takomto kúsku. Rozhodne ničomu neublížite.
 

Farby a chlapi


Často kladená otázka. Nuž, odpoveď je jednoznačná. Rozhodne sa ich nebojte, milí páni. Už dávno to nie je tak, že pre mužov sú určené len jednoduché, tmavé, zemité farby, ktoré predstavovali ich serióznosť. Zabudnite na kontroverznosť a siahnite práve po farebnejších kúskoch. Určite sa nevyhýbajte ani všelijakým vzorom.

Prúžky, bodky, pásiky, dokonca ani kvietky vám neublížia. Práve naopak! Rozžiaria vás. Vzbudia dojem, že ide o pohodového a vtipného chlapa a môžem vás uistiť, že nejedna pri bazéne na vás bude hádzať očkom.