všetko o plavkách na sezónu 2018

Tangá. Áno či nie?

Tangá sú, čo sa týka módnych trendov, kapitolou samou o sebe. Tangá ako také môžu byť veľmi vďačným kúskom v šatníku, avšak nie u každej ženy. V žiadnom prípade si tangá plavky nemôže dovoliť nosiť ktokoľvek. Ak by sme sa bavili o spodnej bielizni určenej na súkromné chvíle, tak to je osobnou vecou každej ženy. Ale ak sa bavíme o plavkách, musíme mať na zreteli viacero faktorov.

Faktom je, že sú určené iba odvážnym a sebavedomým ženám, pretože ich musíte vedieť nosiť. Podľa mnohých názorov sú tangá veľmi príťažlivým, sexi a vítaným spestrením dňa stráveného pri vode a obzrú sa za nimi muži aj ženy. Iným zas pripadajú nevhodné a vulgárne.

V oboch prípadoch určite zahrá hlavnú rolu samotná nositeľka. Takže ak ste odvážna a sebavedomá, spĺňate prvú podmienku nosenia takéhoto typy plaviek. Druhou je dokonalá postava. Ktorá je nevyhnutná preto, že sa spája s nevýhodou plaviek tohto strihu a tou je, že môžu opticky skrátiť a zdeformovať postavu.


Tangá bikinyRožovo modré plavkyOdvážny spodný diel plaviek

Dôvodom pre ktorý si mnohé ženy tieto plavky vyberajú je, že im zabezpečia takmer dokonalé opálenie. Čo je určite pravda, pretože zakrývajú naozaj len to nevyhnutné a ostatné časti sa pekne opália. Už pred samotnou kúpou je potrebné si poriadne zvážiť a samozrejme vyskúšať všetky možné typy plaviek a rozhodnúť sa so zdravým rozumom a riadnou dávkou sebareflexie.

Bez obáv si zavolajte na nákup aj objektívneho poradcu, ktorým je dobrá kamarátka alebo aj partner a v prípade nesúhlasu ho neukameňujte hneď v obchode, chce vám dobre.

Takže či už sa rozhodnete za tangá alebo za iný typ plaviek pamätajte, že najdôležitejšie je aby ste sa cítili dobre a pohodlne. Na leto sa predsa tešíme a chceme si pri vode oddýchnuť a vypnúť a nie byť celý deň napätá a kontrolovať všetky šnúrky, faldíky, celulitídy či neposlušné časti tela. Samozrejme všetky vyššie spomenuté rady platia rovnako aj pre pánov. :D