všetko o plavkách na sezónu 2018

Plavky s leopardím vzorom

Leopardie vzory sú vo všeobecnosti veľmi obľúbené a častokrát rozdeľujú ľudí na dve skupiny. Jedna skupina ich miluje a nedá na nich dopustiť a druhá skupina by si leopardí vzor neobliekla za nič na svete. Pokiaľ patríte do tej druhej skupiny, pravdepodobne tento článok čítate asi iba omylom.

Leopardy ako také sú nádherné a obdivuhodné šelmy a ich charakteristické sfarbenie sa prenieslo už na všetko možné. Od oblečenia, cez topánky a kabelky až po plavky.

Zvieracie vzory sú obľúbené v rôznych farebných kreáciách nie len v klasických, ktoré sme skopírovali z prírody. V dnešnej móde sa objavujú leopardie vzory v modrej, ružovej či akejkoľvek inej farbe, ktorá má od čierno-hnedej klasiky ďaleko. Klasická kombinácia je však aj naďalej jednou z najpopulárnejších.


Jednodielne s vystrihom vzor leopardJednodielne plavky so vzorom leopard a zipsomTop plaviek s leopardim vzorom

Akokoľvek sa nám tento divoký vzor páči, rozhodne sa nehodí každej žene a už vôbec nie v každom veku. Pozrime sa bližšie na niektoré aspekty, ktoré by sme mali brať na zreteľ skôr, ako si zadovážime plavky takéhoto vzoru.

Vo všeobecnosti je leopardí vzor, hlavne na plavkách, určený odvážnym a sebavedomým ženám. Rozhodne zaručí pritiahnutie pozornosti. Považuje sa za veľmi atraktívny a vyzývavý, čo môže skĺznuť až do agresivity či vulgárnosti a tomu sa chce každá žena vyhnúť. Je určený skôr mladým ženám alebo ženám stredného veku, ktoré disponujú dobrou postavou, na ktorú chcú pútať pozornosť.


Plavky dvojdielne s leopardím vzoromDvojdielne plavky leopardí vzorJednodielne plavky leopard

Vo všeobecnosti sú leopardie vzory stále moderné a vždy aj budú, len si treba vyberať s vkusom a veľmi individuálne prihliadať na naše silné a slabšie fyzické proporcie. Ak patríte k hanblivým šedým myškám a necítite sa vo vyzývavých outfitoch dobre, siahnite radšej po inej variante plaviek. Ale naopak, ak ste divoká šelma, takýto typ plaviek je pre vás to pravé orechové.