všetko o plavkách na sezónu 2018

Plavky Relleciga

Už ste počuli o značke Relleciga? Nie? Tak sa pozorne začítajte, pretože práve jej sa budeme v tomto článku venovať.

Táto módna značka by sa kľudne dala označiť aj módnym zelenáčom. Svetlo sveta okúsila v roku 2010 a bleskovou rýchlosťou získala svoju dnešnú slávu, najmä vďaka skvelému materiálu, ktorý pri výrobe plaviek používajú, taktiež ručná výroba a prepracovanosť každého jedného kusu zohráva dôležitú úlohu.

Neblednúce farby a nápadité strihy takisto dopomohli ku získaniu popularity. Plavky svojím vzhľadom pomáhali ženám získať sebavedomie a vďaka ním sa cítia viac sexy. To je predsa to najhlavnejšie, nie? Spokojná žena= spokojný život.

Plavky Relleciga

Značka si dáva záležať na svojej kvalite a aktuálnym letným trendom vďaka ktorej sa rozmohla po celom svete. Vo svojej ponuke má klasické dvojdielne plavky (bikiny), jednodielne (monokiny) a horúca novinka, ktorá uchvátila mnohé ženy, rikiny. Plavky, ktoré vďaka perfektnému strihu dokážeme zaviazať až na šesť spôsobov. To sa hodí. Určite to poznáte. Balíte sa na dovolenku a v kufri už máte nahádzané asi všetky druhy plaviek, čo ste povyťahovali zo svojho šatníka. Veď sa predsa nebudete po pláži dva týždne promenádovať v tých istých plavkách, no nie? Práve táto módna vychytávka dokonale rieši váš problém. Plavky si podľa nálady stále dokážete previazať.

Plavky rikiny Relleciga
Plavky rikini, ktoré môžete nosiť na 6 spôsobov.

Mnohé ženy, ktoré už s nimi majú skúsenosti si chvália najmä originálne balenie, ktoré vám príde dokonca aj s vrecúškom na plavky, čo sa považuje za obrovské plus. Na textilné časti sa používa exkluzívna tkanina Talianská Lycra, tá je špecifická svojím hodvábne jemným povrchom, vďaka ktorému sa v nich budete stále cítiť super pohodlne.


Relleciga dvojdielne plavky ružovej farbyRelliciga jednofielne plavkyČervené Relleciga plavky dvojdielne


Pre odolnosť a pružnosť- ďalšie charakteristické črty plaviek, sa používa Spandex a Nylon. Pre hebkosť a jemnosť samozrejme mikrovlákno. Kovové časti na plavkách sú ošetrené galvanizáciou. To je proces, po ktorom ostanú lesklé a nezhrdzavejú. Farbivá sú 100% zdraviu nezávadné a nevyužívajú žiadne škodlivé látky. Taktiež je garantovaná ich stála, výrazná farba.Plavky Relleciga už dnes dokážete nájsť na ich inernetovej stránke, alebo v kamenných obchodoch. Stále vás dokážu prekvapiť skvelým dizajnom, či prevedením a urobia vás ešte výnimočnejšou než ste. Tak neváhajte a aj vy si jedny na leto zadovážte.