všetko o plavkách na sezónu 2018

Plavky 2017 – aktuálne trendy pre tento rok

Mnohými veľmi obľúbené ročné obdobie je už za dverami a spolu s ním prichádza aj každoročná, nie vždy obľúbená, činnosť. Vyberanie nových plaviek, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou leta. A zároveň sú aj večnou dilemou, ktorá nás prepadne stále pár týždňov pred  horúcimi dňami. Je prirodzené, že každá jedna z nás sa pokúša priblížiť ku svojmu ideálu krásy a platí to rovnako aj pri výbere plaviek.

Móda sa ustavične mení, vracia, vylepšuje. Ani tento letný kúsok nie je výnimkou. Preto sme si pre vás pripravili článok o trendoch, ktoré k nám zavítajú v roku 2017. Inšpirujte sa novými nápadmi a vyberte si plavky ako šité na mieru.
 

Hippies a etno vzory


Móda určite nepatrí medzi stále záležitosti, každoročne sa mení, vracia a vy ustavične môžete meniť svoj šatník. Inak to nebude ani v lete 2017. Tentoraz zavítame nazad do minulosti, kde si budeme môcť naplno vychutnať krásy šesťdesiatych hippies rokoch.


Plavky s etno motivmyHippies plavky so strapcamiPlavky s hippies vzormi


Tohtoročné leto vám dáva zelenú na vybláznenie, pretože dovolené máte všetko. Červená, tyrkysová, žltá, zelená, modrá. Bláznivé farebné kombinácie, koráliky, volániky, výrazné spony a zapínania. Prazvláštne tvary, alebo materiály. Zabudnite na istotu a zariskujte trošku. Neobávajte sa vyskúšať aj niečo iné, niečo načo nie ste veľmi zvyknutá.  Čím viac sa odlíšite od ostatných, tým viac zvedavých pohľadov pritiahnete a jednoznačne zabodujete.


Jednodielne plavky so šnúrovaním


Leto 2017 poteší najmä ženy, ktoré obľubujú celé plavky. Tie si opäť prebojovali cestu na vrchol a zavítali do obchodov s detailom šnurovania.


Kaki celé plavky so šnurovanímRužové plavky s efektom šnurovaniaJednodielne plavky šnurovanie

 

Béžová farba a jej tóny


Do módy sa taktiež vracia béžová farba. Nahota pri mori je dovolená len na nuda pláži, no vy práve touto farbou dokážete nafingovať optický klam, vďaka ktorému sa stanete viac sexy než kedykoľvek predtým.


Plavky béžovej farby celéVolánikové plavky v béžovom odtieniKrásne celé plavky


Na tvare nezáleží


Baby, ktoré sa doslova vyžívajú v experimentoch a šialených strihoch si jednoznačne budú mať z čoho vyberať. Vyššie pásy, podprsenka s prekrížením, celé plavky s rafinovaným strihom zaručene pritiahnu nejeden pohľad. O to nám predsa ide, alebo nie?


Trendy geometrické tvaryZaujímavé čierne plavkyJednodielne plavky s hlbokým výstrihom