všetko o plavkách na sezónu 2018

Na čo si dať pozor pri výbere plaviek

Nato, aby sme vyzerali krásne, sa musíme najprv krásne cítiť, a presne preto je tak dôležité si vybrať dokonalo sediace oblečenie. A my vám stým veľmi radi pomôžeme.

Ako je možné, že plavky na modelke s podobnými mierami, ako máte vy, vyzerajú tak skvele? Odpoveď je jasná. Každý jeden módny kúsok je jedinečný, presne tak isto ako vy, milé dámy. Preto je veľmi dôležité si najprv všimnúť, aký tvar klasického oblečenia nosíte. Vyhovujú vám nohavice s vyšším pásom? Kúpte si aj také plavky. Pristane vám hlboký výstrih a hrubé ramienka na topoch? Opäť sa to snažte aplikovať aj pri výbere plaviek.
 

Správna veľkosť


Začnime hneď najdôležitejším bodom. Nato, aby ste sa v plavkách dobre cítili, vám najprv musia dokonale sadnúť. Určite to poznáte. Ustavične jedným očkom zazeráte, či vám náhodou nevyskakujú prsia z košíčkov. Nenápadne si opravujete neposlušné šnúrky na vašich bikinách, či doťahujete šnúrky na podprsenke, aby ste predišli trapasu pri trochu silnejších vlnách. To vás privádza do zúrivosti. Ako chcete zažiariť, keď sa musíte stále kontrolovať? 

Nepodceňujte výber veľkosti. Samozrejme, každá z nás túži zájsť do obchodu a odísť z neho s najmenšou veľkosťou v nákupnej taške, ale buďme realisti. Nie všetky máme dokonalé, symetrické telo bohyne z magazínu. Preto je výber veľkosti tak dôležitý.
 

Správny strih


Ďalší veľmi podstatný bod. Strih je správny nástroj na zvýraznenie našich predností, či zamaskovanie chybičiek krás, nad ktorými ohŕňame nosom. Ak máte malé prsia, stavte na trojuholníkové strihy. Naopak, ženy, ktoré boli obdarené viac, by mali siahnuť po podprsenke s pevnými kosticami a košíčkami, aby predišli malým nehodám a cítili sa stopercentne pohodlne. Máte väčšie bruško? Nevadí. Nájdite si celé plavky. Tie, ich pružným materiálom, tento problém hneď vyriešia.

Ku každej postave sa hodí iný strih plaviek
 

Ďalšie faktory:


1. Nezabúdajte, že aj pri plavkách je veľmi podstatné, kde ich budete využívať. Chystáte sa len vyvaľovať na pláži a vychutnávať si horúce lúče slnka? Na pevnom zapínaní, vám v tom prípade, až tak veľmi záležať nemusí, no v prípade, ak sa v plavkách chystáte športovať, určite sa uistite, že plavky držia na svojom mieste pevne.

2. Nikdy si neskúšajte len vrchný diel plaviek. Áno, viem, že času na nakupovanie, napriek našej nespokojnosti, nie je stále veľa, ale je dôležité si vyskúšať oba diely. Veľa žien ma úplne odlišnú veľkosť horného a spodného dielu, preto bleskové nakupovanie, bez dôkladného preskúšania, sa stále vyplatiť nemusí.

3. Vypchávky? Látkové plavky? Večná dilema. Najmä pri plavkách bez vypchávok, majú mnohé ženy obavy. Po namočení sa môže stať, že vám bude vidno bradavky, a to na preplnenej pláži veľmi príjemná záležitosť byť nemusí. Aj tu platí pravidlo zlatej, strednej cesty. Nájdite si vrchný diel s jemnými vypchávkami. Po vylezení s vody sa tak nebudete musieť ničoho obávať.