všetko o plavkách na sezónu 2018

Jednodielne alebo dvojdielne plavky. Ktoré vybrať?

Plavky. Jednodielne? Dvojdielne? Spoločne prídeme na to, čo sa presne hodí k vašej osobnosti a postave.
 

Dvojdielne plavky


Pokojne by sme ich mohli nazvať klasikou. Dvojdielne plavky si už do svojho šatníka zadovážila snáď každá žena a v tejto dobe, ich už dokážeme nájsť na každom obchode. Dokonale prevalcovali hocijaké iné typy plaviek a výrobcovia nás vždy vedia potešiť novými materiálmi, farbami, vzormi. Tento typ plaviek pôsobí skôr provokatívne, takže ak vás láka predstava sladkého, nevinného dievčatka, určite by ste sa mali zamyslieť nad inou verziou.

Väčšinu vašej kože nechajú odhalenú a zakryjú len tie najintímnejšie partie. Spolu s prepracovanými tvarmi a motívmi, prinútia pracovať fantáziu, nielen opačného pohlavia. Ale to je predsa zámer, alebo nie? Dokonale priľahnú k postave a majú taktiež aj zoštíhľujúcu funkciu. Chcete byť sexy a zároveň očarujúca? Zájdite do obchodu a vyberte si zo širokého sortimentu, ktorý je momentálne dostupný.


Jednodielne plavky


Som si istá, že so mnou budete súhlasiť, ak poviem, že práve jednodielne plavky si v poslednej dobe
veľmi rýchlo predierajú cestu na vrchol módnych trendov. Je všeobecne známe, že sa móda opakuje a ani tento kúsok nie je žiadnou výnimkou. Kedysi plavky, ktoré privolávali detské spomienky na verejné bazény, či pripomínali hitovky z babičkinej skrine, opäť získali svoju zašlú slávu. Dôvodom je moderné spracovanie, prešpekulované motívy a farby, ktoré vyzdvihnú vašu krásu a zakryjú prípadné malé nedostatky.

Ak vás trápi nejaké to kilo navyše, ktoré vám bolo zhora nespravodlivo nadelené, je to pre vás ideálne riešenie. Perfektne zoštíhľujú, vďaka pevnému obopnutiu vytvarujú postavu a zakryjú malé chybičky.  V poslednej dobe sa módny návrhári pohrali s rôznymi prevedeniami týchto celých plaviek a musím uznať, že na trhu dokážete nájsť nádherné kúsky. Veľkou výhodou jednodielnych plaviek je to, že sa hodia ku každému typu postavy a premenia vás v hotovú plavkovú divu.